Zapoznaj się z naszą ofertą

Zdjęcie o nas

Wykorzystaj pełny potencjał swoich produktów. Postaw na bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Twoje produkty zasługują na doskonałe opakowanie. Nawet jeśli same w sobie reprezentują najwyższą jakość, pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie. Dbając o prezencję opakowań podnosisz atrakcyjność swoich towarów w oczach klientów, zwiększasz szanse na sprzedaż oraz poprawiasz wizerunek marki.
Kilka słów o nas

Co nas definiuje?

Elastyczność
Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, dostosowując się do jego potrzeb. Zawsze staramy się jak najlepiej spełnić wszystkie oczekiwania.
Terminowość
Sprawnie realizujemy zlecenia, minimalizując ryzyko opóźnień. Zawsze wywiązujemy się ze swoich obowiązków w terminie.
Bezpieczeństwo
Podczas realizacji zleceń kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. Zawsze wykonujemy wielostopniową kontrolę jakości procesu produkcji.

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży

60
Zadowolonych klientów
Współpracujemy z firmami z różnych branż z całej Polski, a także zagranicy. Rosnąca liczba zadowolonych klientów jest naszą najlepszą rekomendacją.
1000000
Produktów w paczkach
Posiadamy ogromną wprawę w tym, czym się zajmujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych usług.
400
Pracowników proodukcji
Gwarantujemy wsparcie ze strony wykwalifikowanych pracowników. Tworzą prężnie działający zespół, gotowy stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Informacje o przetwarzaniu danych znajdują się w zakładce "RODO"

  Dane kontaktowe

  Insert Pro Sp. z o.o. sp. k.
  07-200 Wyszków, Ul. Fryderyka Chopina 2/2
  NIP: 9522152162

  Godziny pracy

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00

  Adres biura

  ul. Fryderyka Chopina 2/2
  07-200 Wyszków